Banus Mimosa Paradise

  • 164 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

2-slaapkamer Banus Mimosa Paradise Marbella appartement is ook op slechts 7-minuten loopafstand van het hondenstrand Ventura del Mar gesitueerd. Dit appartement van 164 m² heeft uitzicht op het zwembad en biedt een terras, een zwembad.

Deze accommodatie biedt een terras, een woonkamer en een keuken met uitzicht op de tuin en gemakken zoals airconditioning. Een hoogtepunt van Banus Mimosa Paradise appartement voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een bidet, een bubbelbad en een douche.

Een bubbelbad, een sauna en een overdekt zwembad bij Banus Mimosa Paradise appartementen zullen bijdragen aan een aangenamer verblijf.

Dit appartement omvat een ingerichte kitchenette en over alle nodige artikelen, inclusief een oven en een vaatwasser, die daar gevonden kunnen worden.

De Mezquita del Rey Abdelaziz ligt 4 km verder en Basílica de Vega del Mar is op afstand van 2 km van het 2-badkamer appartement. Banus Mimosa Paradise appartementen bevinden zich in de Puerto Banus wijk van Marbella. De accommodatie is op op een klein stukje lopen van het centrum van San Pedro de Alcántara gelegen. Het appartement is op 10-minuten loopafstand van de dichtstbijzijnde bushalte, Restaurant El Rodeito.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Banus Mimosa Paradise Marbella
Atico De 4B/4D Mimosas De Banus
Mobiele prijsaanbieding

Atico De 4B/4D Mimosas De Banus

9.0
Schitterend 5 beoordelingen
70 m van de accommodatie
USD 788 USD 709
per nacht
Exclusivo Apartamento Embrujo Banus
Mobiele prijsaanbieding

Exclusivo Apartamento Embrujo Banus

354 m van de accommodatie
Suite Puerto Banus Con Piscina
Mobiele prijsaanbieding

Suite Puerto Banus Con Piscina

9.6
Voortreffelijk 76 beoordelingen
419 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    61 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Watersport
    • Wandelen
    • Paardrijden
    • Fietsen
    • Tennisveld
    • Bowling
    • Golfbaan
    • Biljart/ Pool tafels
    • Visserij

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Tours/Ticketservice
    • Boodschappenservice

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Overdekt seizoensgebonden zwembad
    • Verwarmd zwembad
    • Strandtoegang
    • Ligstoelen
    • Aquapark
    • Live-entertainment
    • Zonneterras
    • Tuin
    • Spa en wellnesscentrum
    • Sauna
    • Turks stoombad
    • Stoomcabine
    • Jacuzzi
    • Zwembad met uitzicht
    • Ondiep gedeelte

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerVFT/MA/26150
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Banus Mimosa Paradise appartement gelegen?
      Banus Mimosa Paradise appartement is in de Puerto Banus wijk van Marbella gesitueerd, binnen 20 minuten lopen vanaf het Centro Plaza winkelcentrum.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Banus Mimosa Paradise appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Banus Mimosa Paradise appartement zijn onder andere de Costa Jump, het Centro Plaza winkelcentrum, Intooit Kids Play Club.
    • Hoeveel kost het om bij Banus Mimosa Paradise appartement te verblijven?
      Een overnachting in Banus Mimosa Paradise appartement kost €243.
    • Biedt het appartement parkeergelegenheid?
      Ja, het appartement biedt gratis privéparkeerplaatsen ter plekke aan.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Banus Mimosa Paradise appartement?
      Restaurants in de buurt van Banus Mimosa Paradise appartement zijn onder andere Kitch Restaurant & Club en Pedro's Beach restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • Biedt Banus Mimosa Paradise appartement internetverbinding?
      Banus Mimosa Paradise appartement biedt wifi in de hele accommodatie.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Banus Mimosa Paradise appartement?
      Banus Mimosa Paradise appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van Banus Mimosa Paradise appartement?
      Banus Mimosa Paradise appartement meet 164 m².
    • Is er een zwembad in het appartement?
      Ja, het appartement heeft een binnenzwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    61 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Banus Mimosa Paradise Marbella

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten